Gry i prezentacje / aplikacje

W naszej kolekcji posiadamy najlepsze dostępne na rynku gry i aplikacje odkrywające wirtualną rzeczywistość. Zdobyte doświadczenie pokazało nam, że VR nie zna granic, a tego typu rozrywka jest zaskakująco wszechstronna. Niezależnie od tego, czy chcesz zorganizować fantastyczne urodziny dla Twojego dziecka, czy imprezę integracyjną w firmie – zobaczysz, że wszyscy uczestnicy będą zadowoleni. Z łatwością dopasujemy gry do motywu przewodniego imprezy. Możesz wybierać spośród wielu bloków tematycznych: podróże, kosmos, przyszłość, technologia,zwierzęta, woda, zima, bajkowe światy, zombie, sport, adrenalina, motoryzacja. Zdajemy sobie sprawę, że inne gry przypadną do gustu 12-letnim chłopcom, a inne sprawdzą się podczas akcji marketingowej. Dlatego dobierając sprzęt i aplikacje, bierzemy pod uwagę wiele aspektów, np. wiek uczestników, liczbę gości, dostępną przestrzeń czy czas trwania imprezy. Nie obowiązują nas żadne ograniczenia. Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się sam!

Najpopularniejsze tematy

Motoryzacja

Gry z dziedziny motoryzacji to różnego rodzaju symulatory jazdy, dzięki którym poczujesz ekstremalną prędkość i wcielisz się w rolę kierowcy samochodu rajdowego, czy ciężarówki. Te aplikacje stają się jeszcze bardziej rzeczywiste dzięki dodatkowym akcesoriom, np. kierownicy ze skrzynią biegów. Możesz jeździć po znajomych trasach, podziwiać widoki i stawiać czoła niespodziankom na drodze.

Adrenalina

Dużą dawkę adrenaliny zapewnią Ci przeróżne gry, np. pływanie z rekinami, balansowanie nad przepaścią, skok na bungee, szybka jazda, wspinaczka bez asekuracji. Jeżeli w życiu codziennym nie odważyłbyś się spróbować swoich sił w tych ekstremalnych dziedzinach, wirtualna rzeczywistość da Ci tego namiastkę.

Sport

Ping-pong, gry drużynowe, tenis, łucznictwo i wiele innych sportów czeka na Ciebie w wirtualnej rzeczywistości. Te aplikacje spodobają się każdemu, nawet tym, którzy na co dzień nie są wielkimi fanami sportu. Poczujesz sportowe emocje i adrenalinę, będziesz mógł też wcielić się w rolę swojego ulubionego zawodnika.

Zombie

Aplikacje, w których główne role odgrywają stworzenia nie z tego świata to coś dla osób o silnych nerwach. Będziesz musiał bronić się przed zombie, wampirami, duchami i innymi kreaturami, które zechcą wyssać z Ciebie ostatnie krople krwi. Czy jesteś na to gotowy?

Kosmos

Jeżeli od zawsze marzyłeś o podróżach kosmicznych, to masz szansę spróbować swoich sił podczas symulacji VR. Spacerowanie po księżycu, unoszenie się w próżni, zero grawitacji i brak gruntu pod nogami może niejednego uczestnika przyprawić o zawroty głowy.

Bajkowe światy

To idealne gry dla dzieci, dzięki którym maluchy mogą stać się częścią magicznego świata. Za górami, za lasami czekają na nich urocze zwierzątka i inni przyjaźni bohaterowie a wraz z nimi liczne przygody w wirtualnym świecie.

Zima

Zimowe aplikacje to rozrywka dla dzieci i dorosłych. Znajdziesz pośród nich gry przygodowe, jak również kilka opcji świątecznych. Bez względu na to, czy wolisz malować bałwana w 3D, czy wziąć udział w emocjonującej bitwie na śnieżki, wirtualna rzeczywistość zapewni Ci ogrom radości.

Woda

Woda – magiczny i nieposkromiony żywioł, który skrywa w sobie sekrety i nieznane światy. Dzięki kolekcji gier VR związanych z wodą zwiedzisz tajemniczą głębię oceanu i poznasz podwodne światy. Aplikacje dostarczą dużo emocji, adrenaliny i rozrywki.

Napisz do nas:
Cześć!Zależy Ci na czasie?
Zadzwoń: +48 533 242 094
Chętnie odpowiem na wszystkie pytania!
Marta, Event Manager
pdf