GRY VR / APLIKACJE VR

W naszej kolekcji posiadamy najlepsze dostępne na rynku gry VR i aplikacje odkrywające wirtualną rzeczywistość. Zdobyte doświadczenie pokazało nam, że VR nie zna granic, a tego typu rozrywka jest zaskakująco wszechstronna. Niezależnie od tego, czy chcesz zorganizować fantastyczne urodziny dla Twojego dziecka, czy imprezę integracyjną w firmie – zobaczysz, że wszyscy uczestnicy będą zadowoleni. Z łatwością dopasujemy gry VR do motywu przewodniego imprezy. Możesz wybierać spośród wielu bloków tematycznych: podróże, kosmos, przyszłość, technologia,zwierzęta, woda, zima, bajkowe światy, zombie, sport, adrenalina, motoryzacja. Zdajemy sobie sprawę, że inne gry przypadną do gustu 12-letnim chłopcom, a inne sprawdzą się podczas akcji marketingowej. Dlatego dobierając sprzęt i aplikacje, bierzemy pod uwagę wiele aspektów, np. wiek uczestników, liczbę gości, dostępną przestrzeń czy czas trwania imprezy. Nie obowiązują nas żadne ograniczenia. Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się sam!

NAJPOPULARNIEJSZE TEMATY

Aplikacje kreatywne VR

Wirtualna rzeczywistość to nie tylko zabawa. To niezapomniana podróż, która będzie doskonałą atrakcją na każdą z imprez. VR dzięki praktycznie nieograniczonym możliwościom pozwala w niesamowity sposób pobudzać i rozwijać kreatywność u każdego dziecka. Malowanie, rzeźbienie, komponowanie to wszystko zapewni niesamowity uśmiech na twarzy malucha. Wirtualna rzeczywistość to moc atrakcji, które są na wyciągnięcie ręki. Aplikacje kreatywne polecane są szczególnie na eventy dla dzieci, a także mogą być ciekawym urozmaiceniem imprez firmowych.

Gry zręcznościowe VR

Strzelanie z łuku, sterowanie dronem, omijanie przeszkód i inne przygody. Ćwiczenie zręczności w wirtualnej zabawie to wspaniała rozrywka nie tylko dla dzieci. Aplikacje tego typu oprócz dobrej zabawy pozwalają również na trening koncentracji i precyzji. Gry zręcznościowe VR wymagają szczególnej sprawności manualnej, która owocuje niesamowitymi doznaniami w wirtualnym świecie. Dzięki specjalnym goglom VR, takim jak Oculus Rift czy Samsung Gear, doświadczanie wirtualnej rzeczywistości jest jeszcze bardziej realne.

Bajkowe światy

To idealne gry dla dzieci, dzięki którym maluchy mogą stać się częścią magicznego świata. Za górami, za lasami czekają na nich urocze zwierzątka i inni przyjaźni bohaterowie a wraz z nimi liczne przygody w wirtualnym świecie.

Zima

Zimowe aplikacje to rozrywka dla dzieci i dorosłych. Znajdziesz pośród nich gry przygodowe, jak również kilka opcji świątecznych. Bez względu na to, czy wolisz malować bałwana w 3D, czy wziąć udział w emocjonującej bitwie na śnieżki, wirtualna rzeczywistość zapewni Ci ogrom radości.

Woda

Woda – magiczny i nieposkromiony żywioł, który skrywa w sobie sekrety i nieznane światy. Dzięki kolekcji gier VR związanych z wodą zwiedzisz tajemniczą głębię oceanu i poznasz podwodne światy. Aplikacje dostarczą dużo emocji, adrenaliny i rozrywki.

Motoryzacja

Gry z dziedziny motoryzacji to różnego rodzaju symulatory jazdy, dzięki którym poczujesz ekstremalną prędkość i wcielisz się w rolę kierowcy samochodu rajdowego, czy ciężarówki. Te aplikacje stają się jeszcze bardziej rzeczywiste dzięki dodatkowym akcesoriom, np. kierownicy ze skrzynią biegów. Możesz jeździć po znajomych trasach, podziwiać widoki i stawiać czoła niespodziankom na drodze.

Adrenalina

Dużą dawkę adrenaliny zapewnią Ci przeróżne gry, np. pływanie z rekinami, balansowanie nad przepaścią, skok na bungee, szybka jazda, wspinaczka bez asekuracji. Jeżeli w życiu codziennym nie odważyłbyś się spróbować swoich sił w tych ekstremalnych dziedzinach, wirtualna rzeczywistość da Ci tego namiastkę.

Sport

Ping-pong, gry drużynowe, tenis, łucznictwo i wiele innych sportów czeka na Ciebie w wirtualnej rzeczywistości. Te aplikacje spodobają się każdemu, nawet tym, którzy na co dzień nie są wielkimi fanami sportu. Poczujesz sportowe emocje i adrenalinę, będziesz mógł też wcielić się w rolę swojego ulubionego zawodnika.