GRY VR / APLIKACJE VR

W naszej kolekcji posiadamy najlepsze dostępne na rynku gry VR i aplikacje odkrywające wirtualną rzeczywistość. Zdobyte doświadczenie pokazało nam, że VR nie zna granic, a tego typu rozrywka jest zaskakująco wszechstronna. Niezależnie od tego, czy chcesz zorganizować fantastyczne urodziny dla Twojego dziecka, czy imprezę integracyjną w firmie – zobaczysz, że wszyscy uczestnicy będą zadowoleni. Z łatwością dopasujemy gry VR do motywu przewodniego imprezy. Możesz wybierać spośród wielu bloków tematycznych: podróże, kosmos, przyszłość, technologia,zwierzęta, woda, zima, bajkowe światy, zombie, sport, adrenalina, motoryzacja. Zdajemy sobie sprawę, że inne gry przypadną do gustu 12-letnim chłopcom, a inne sprawdzą się podczas akcji marketingowej. Dlatego dobierając sprzęt i aplikacje, bierzemy pod uwagę wiele aspektów, np. wiek uczestników, liczbę gości, dostępną przestrzeń czy czas trwania imprezy. Nie obowiązują nas żadne ograniczenia. Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się sam!

NAJPOPULARNIEJSZE TEMATY

Aplikacje kreatywne VR

Wirtualna rzeczywistość to nie tylko zabawa. To niezapomniana podróż, która będzie doskonałą atrakcją na każdą z imprez. VR dzięki praktycznie nieograniczonym możliwościom pozwala w niesamowity sposób pobudzać i rozwijać kreatywność u każdego dziecka. Malowanie, rzeźbienie, komponowanie to wszystko zapewni niesamowity uśmiech na twarzy malucha. Wirtualna rzeczywistość to moc atrakcji, które są na wyciągnięcie ręki. Aplikacje kreatywne polecane są szczególnie na eventy dla dzieci, a także mogą być ciekawym urozmaiceniem imprez firmowych.

5 najlepszych aplikacji VR, które warto mieć

Rozwój technologii VR wciąż postępuje, otwierając coraz to nowsze możliwości. Dzięki wirtualnej rzeczywistości powstał szereg aplikacji, które mogą przekształcić sposób, w jaki pracujemy, uczymy się i komunikujemy. Przedstawiamy nasze zestawienie 5 najlepszych aplikacji VR, które zdecydowanie powinny znaleźć się w Twojej bibliotece!

Technologia VR – co warto o niej wiedzieć

Wirtualna rzeczywistość to technologia, która umożliwia użytkownikom zanurzenie się w wygenerowanym komputerowo środowisku, naśladującym rzeczywistość lub przenoszącym do całkowicie fantastycznego świat. To doświadczenie jest osiągane poprzez użycie sprzętu takiego jak gogle VR, specjalne kontrolery, sensory ruchu, a nawet zaawansowane kombinezony haptyczne. Użytkownicy mogą poruszać się w wirtualnym środowisku w sposób, który często jest bardzo zbliżony do rzeczywistych interakcji.

Najlepsze aplikacje VR

Zaczynasz swoją przygodę z wirtualną rzeczywistością? Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie 5 najlepszych aplikacji VR, które warto zainstalować, aby w pełni poznać potencjał tej wyjątkowej technologii!

1. Google Earth VR

Pierwszą z aplikacji VR, które warto zainstalować, jest Google Earth VR. Zawsze marzyłeś o odwiedzeniu odległych zakątków globu? Teraz to możliwe bez wychodzenia z domu! Aplikacja umożliwia Ci wirtualne zwiedzanie wszystkich najważniejszych zabytków świata i nie tylko. Wielki Kanion, wieża Eiffla, a może Koloseum? Możesz wybrać się, gdzie tylko zechcesz, a lista miejsc jest nieograniczona. Gogle i kontrolery pozwalają również latać nad planetą i podziwiać ją z kosmosu. 

2. Tilt Brush

Chcesz rozwijać swoją artystyczną stronę dzięki wirtualnej rzeczywistości? Aplikacja Tilt Brush to idealna propozycja dla Ciebie! Dzięki aplikacji możesz malować i tworzyć obiekty przestrzenne w wirtualnym świecie – ta aplikacja 360 to doskonała rozrywka dla całej rodziny, która wspaniale rozwija zdolności plastyczne oraz motoryczne. Co ważne, Tilt Brush jest aplikacją bardzo łatwą w obsłudze, dlatego też jest to idealne wprowadzenie do technologii VR.

3. Within

Kolejne miejsce na naszej liście top aplikacji przypadło Within, uznawanej przez wielu za jedną z najlepszych aplikacji do odtwarzania filmów 360. Platforma publikuje różnorodne formaty, między innymi filmy dokumentalne, filmy akcji, animacje dla dzieci czy filmy krótkometrażowe – a wszystko to w najwyższej jakości pozwalającej na pełną immersję. Możesz mieć pewność, że dzięki Within poczujesz się jak w samym centrum filmowej akcji!

4. VR Theater for Cardboard

Kto z nas nie lubi oglądać filmów w kinowej jakości? Dzięki aplikacji VR Theater jest to możliwe we własnych czterech ścianach! Aplikacja przemieni Twój salon w ekskluzywne kino, a Ty dzięki świetnej jakości obrazu i dynamicznemu oświetleniu obejrzysz dowolny ze swoich ulubionych filmów na dużym ekranie. Aby wyświetlać filmy, wykorzystując wirtualną rzeczywistość, wystarczy, że pobierzesz je na swoje urządzenie lub odtworzysz na platformie YouTube.

5. Roller Coaster VR Theme Park

Roller Coaster VR Theme Park to natomiast coś dla wszystkich fanów adrenaliny. Dzięki tej aplikacji przeniesiesz się do wirtualnego parku rozrywki, który pełen jest szalonych kolejek górskich. Aplikacja jest wyjątkowo realistyczna, przez co mózg odbiera tę wirtualną rozrywkę jako prawdziwy zjazd rollercoasterem – przygotuj się na solidną dawkę emocji!

Gry zręcznościowe VR

Strzelanie z łuku, sterowanie dronem, omijanie przeszkód i inne przygody. Ćwiczenie zręczności w wirtualnej zabawie to wspaniała rozrywka nie tylko dla dzieci. Aplikacje tego typu oprócz dobrej zabawy pozwalają również na trening koncentracji i precyzji. Gry zręcznościowe VR wymagają szczególnej sprawności manualnej, która owocuje niesamowitymi doznaniami w wirtualnym świecie. Dzięki specjalnym goglom VR, takim jak Oculus Rift czy Samsung Gear, doświadczanie wirtualnej rzeczywistości jest jeszcze bardziej realne.

Bajkowe światy

To idealne gry dla dzieci, dzięki którym maluchy mogą stać się częścią magicznego świata. Za górami, za lasami czekają na nich urocze zwierzątka i inni przyjaźni bohaterowie a wraz z nimi liczne przygody w wirtualnym świecie.

Zima

Zimowe aplikacje to rozrywka dla dzieci i dorosłych. Znajdziesz pośród nich gry przygodowe, jak również kilka opcji świątecznych. Bez względu na to, czy wolisz malować bałwana w 3D, czy wziąć udział w emocjonującej bitwie na śnieżki, wirtualna rzeczywistość zapewni Ci ogrom radości.

Woda

Woda – magiczny i nieposkromiony żywioł, który skrywa w sobie sekrety i nieznane światy. Dzięki kolekcji gier VR związanych z wodą zwiedzisz tajemniczą głębię oceanu i poznasz podwodne światy. Aplikacje dostarczą dużo emocji, adrenaliny i rozrywki.

Motoryzacja

Gry z dziedziny motoryzacji to różnego rodzaju symulatory jazdy, dzięki którym poczujesz ekstremalną prędkość i wcielisz się w rolę kierowcy samochodu rajdowego, czy ciężarówki. Te aplikacje stają się jeszcze bardziej rzeczywiste dzięki dodatkowym akcesoriom, np. kierownicy ze skrzynią biegów. Możesz jeździć po znajomych trasach, podziwiać widoki i stawiać czoła niespodziankom na drodze.

Adrenalina

Dużą dawkę adrenaliny zapewnią Ci przeróżne gry, np. pływanie z rekinami, balansowanie nad przepaścią, skok na bungee, szybka jazda, wspinaczka bez asekuracji. Jeżeli w życiu codziennym nie odważyłbyś się spróbować swoich sił w tych ekstremalnych dziedzinach, wirtualna rzeczywistość da Ci tego namiastkę.