Atrakcje VR na imprezy firmowe

Nie masz pomysłu na imprezę firmową? Zależy Ci, aby Twoi pracownicy dobrze się bawili, a jednocześnie była to okazja do integracji? Wirtualna rzeczywistość to dokładnie to, czego szukasz! Podróż do alternatywnego świata połączona ze zdrową rywalizacją to gwarancja dobrej zabawy. Gry i aplikacje dopasowane do preferencji użytkowników to nie tylko sposób na rozrywkę, ale także pobudzenie kreatywności i otworzenie się na nowe doznania, które mogą zaowocować nowymi i innowacyjnymi pomysłami. Nasze gry team buildingowe to doskonała atrakcja oraz pomysł na integrację pracowników. Dzięki wirtualnej rzeczywistości możesz odkrywać nieznane dotąd przestrzenie i doświadczać niemożliwego. Organizacja imprez dla firm nie należy do najłatwiejszych, lecz dzięki naszym pomysłom na integracje firmowe wszystko stanie się prostsze…
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Google do VR

Wynajem atrakcji VR na imprezy dla firm

Jesteśmy firmą oferującą oryginalne atrakcje na imprezy poprzez wynajem stanowisk wirtualnej rzeczywistości. Na polskim rynku działamy od ponad dwóch lat. Dostarczyliśmy rozrywki największym firmom w całej Polsce. Wysoka jakość świadczonych usług wynika z czystej pasji do tego, co robimy. Nasze usługi obejmują wynajem stanowiska VR wraz z niezbędnym sprzętem, dodatkowymi akcesoriami, grami i aplikacjami. Jesteśmy odpowiedzialni także za jego podłączenie, przygotowanie i obsługę. Przez cały czas służymy pomocą i staramy się zapewnić najlepsze warunki, aby w pełni móc czerpać przyjemność z podróży do wirtualnego świata. Zawsze dostosowujemy aplikację i gry do wieku i preferencji użytkowników. Dzięki temu podróż do wirtualnej rzeczywistości staje się prawdziwą przyjemnością. Dowiedz się o możliwościach VR oraz naszych pomysłach na integracje pracowników. Zapewnij sobie i swojemu zespołowi prawdziwą atrakcję na imprezę firmową, która pozwoli doświadczyć niemożliwego…

Eventy VR dla firm

Wirtualna rzeczywistość to innowacyjna i przełomowa technologia, która pozwala przenieść się w zupełnie inny świat. Dzięki specjalnym urządzeniom możesz poruszać się po alternatywnej przestrzeni i eksplorować nieznane dotąd tereny. Wirtualna rzeczywistość na Twoim firmowym evencie dostarczy każdemu uczestnikowi wielu emocji i niezapomnianych wrażeń. Atrakcje na imprezy firmowe z wirtualną rzeczywistością to istny strzał w dziesiątkę – emocje i dawka zdrowej adrenaliny gwarantowane. Cyfrowy świat sprawdza się również jako atrakcje na wyjazd integracyjny czy spotkania konferencyjne. Postaw na innowację i daj ponieść się fantazji – zjednocz zespół i ciesz się świetną atmosferą podczas eksplorowania wirtualnego świata.

Google do VR

Teambuilding – pomysł na integrację pracowników oraz atrakcje VR

Atrakcje VR na imprezy dla firm to nie tylko wspaniała zabawa, która dostarcza wielu emocji. To przede wszystkim doskonały sposób na integrację, która często stanowi nadrzędny cel tego typu eventów – pomożemy Ci popracować nad budowaniem relacji w zespole przygotowując szereg team buildingowych atrakcji. Wynajem atrakcji, jaką jest wirtualna rzeczywistość to zatem doskonały pomysł na imprezę integracyjną. Nowe wspólne doświadczenia w połączeniu ze zdrową rywalizacją i dobrą zabawą pozwolą zbudować relacje… nie tylko na poziomie biznesowym.

Sprzęt na imprezy firmowe

Doświadczanie wirtualnej rzeczywistości jest możliwe dzięki specjalnym goglom połączonym z komputerem. Atrakcje na eventy firmowe pomysły z VR należą do najpopularniejszych rozwiązań. Sprawdź, dlaczego warto nam zaufać i co zyskujesz korzystając z naszego sprzętu. Aby wrażenie było jeszcze bardziej realne oferujemy również dodatkowe akcesoria, które sprawiają, że zaciera się granica pomiędzy światem rzeczywistym a wirtualnym. Nasz profesjonalny sprzęt charakteryzuje się jakością wykonania oraz kompaktową budową, dzięki czemu bez problemu jest transportowany i montowany w dowolnym miejscu. Atrakcje na imprezy firmowe z VR to świetny sposób do zintegrowania zespołu i zapewnienia przeżycia niesamowitych doznań.

Pomysł na integrację firmową, czyli imprezy tematyczne dla firm

Nasza oferta jest na tyle elastyczna, że jesteśmy w stanie dopasować się do absolutnie każdej tematyki wydarzenia. Staramy się, aby pokazy wirtualnego świata angażowały każdego uczestnika i wpisywały się nie tylko w tematykę wydarzenia, ale również branży, w jakiej działa firma. Dzięki nam możesz grać w wirtualny paintball, a także przekonać się, jakie tajemnice kryje w sobie kasyno. Wirtualna rzeczywistość oferuje szeroki zakres możliwości, co sprawia, że Twoja impreza firmowa nabierze nowego wymiaru. Skontaktuj się z nami, opowiedz o swoich oczekiwaniach, a przedstawimy Ci najlepsze pomysły na integrację firmową.

Gry i Aplikacje na imprezy firmowe

VR to nowoczesne atrakcje na imprezy dla firm. Dostarczanie rozrywki najwyższej jakości stało się naszą pasją, z której nie zamierzamy rezygnować. Charakteryzujemy się profesjonalizmem – dlatego też dopasujemy gry i aplikacje pod każdego. Dzięki pełnej personalizacji atrakcje na event firmowy staną się jeszcze lepsze. Zorganizuj imprezę marzeń z najlepszymi grami i aplikacjami – od tych łagodnych i eksploracyjnych przez te najbardziej zjawiskowe i wywołujące emocje. Atrakcje na imprezy firmowe VR to okazja do integracji oraz do doświadczenia rozrywki nowego wymiaru. Zaufaj specjalistom i zagwarantuj masę wrażeń dla każdego.

ATRAKCJE NA IMPREZY FIRMOWE

Ogromną zaletą wirtualnego świata jest fakt, że jest on niepojęty – jego granice zacierają się z końcem Twojej wyobraźni. Dzięki temu VR sprawdza się jako atrakcje na imprezy firmowe różnego rodzaju. Wirtualna rzeczywistość sprawdzi się zarówno na spotkaniach integracyjnych, jak i konferencjach czy urodzinach firmowych. Dzięki swojej różnorodności oferta VR przeznaczona jest dla każdego. Atrakcje na imprezy z VR wprowadzą pozytywną energię oraz poprawią atmosferę na nawet najpoważniejszych spotkaniach firmowy. Skontaktuj się z nami i sprawdź, w jaki sposób VR wpłynie na Twoje spotkanie.

ATRAKCJE NA EVENTY FIRMOWE

Wirtualna rzeczywistość to atrakcje na eventy nie tylko firmowe. Cyfrowy świat jest popularnym urozmaiceniem konferencji branżowych oraz targów. Spraw, aby Twoje stanowisko przyciągało tłumy, które zapamiętają Twoją markę jako tę, która dostarczyła im dawki wiedzy oraz rozrywki na najwyższym poziomie. Pokaż się z najlepszej strony z profesjonalnym sprzętem VR – zadzwoń do nas – resztą się zajmiemy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI