Atrakcje VR na imprezy firmowe

Nie masz pomysłu na imprezę firmową? Zależy Ci, aby Twoi pracownicy dobrze się bawili, a jednocześnie była to okazja do integracji? Wirtualna rzeczywistość to dokładnie to, czego szukasz! Podróż do alternatywnego świata połączona ze zdrową rywalizacją to gwarancja dobrej zabawy. Gry i aplikacje dopasowane do preferencji użytkowników to nie tylko sposób na rozrywkę, ale także pobudzenie kreatywności i otworzenie się na nowe doznania, które mogą zaowocować nowymi i innowacyjnymi pomysłami. Dzięki wirtualnej rzeczywistości możesz odkrywać nieznane dotąd przestrzenie i doświadczać niemożliwego. Organizacja imprez dla firm nie należy do najłatwiejszych, lecz dzięki nam wszystko stanie się prostsze…

Google do VR

Wynajem atrakcji VR na imprezy dla firm

Jesteśmy firmą oferującą wynajem stanowisk wirtualnej rzeczywistości. Na polskim rynku działamy od ponad dwóch lat. Dostarczyliśmy rozrywki największym firmom w całej Polsce. Wysoka jakość świadczonych usług wynika z czystej pasji do tego, co robimy. Nasze usługi obejmują wynajem stanowiska VR wraz z niezbędnym sprzętem, dodatkowymi akcesoriami, grami i aplikacjami. Jesteśmy odpowiedzialni także za jego podłączenie, przygotowanie i obsługę. Przez cały czas służymy pomocą i staramy się zapewnić najlepsze warunki, aby w pełni móc czerpać przyjemność z podróży do wirtualnego świata. Zawsze dostosowujemy aplikację i gry do wieku i preferencji użytkowników. Dzięki temu podróż do wirtualnej rzeczywistości staje się prawdziwą przyjemnością. Zapewnij sobie i swoim pracownikom prawdziwą atrakcję na imprezę firmową, która pozwoli doświadczyć niemożliwego…

Eventy VR dla firm

Wirtualna rzeczywistość to innowacyjna i przełomowa technologia, która pozwala przenieść się w zupełnie inny świat. Dzięki specjalnym urządzeniom możesz poruszać się po alternatywnej przestrzeni i eksplorować nieznane dotąd tereny. Wirtualna rzeczywistość na Twoim firmowym evencie dostarczy każdemu uczestnikowi wielu emocji i niezapomnianych wrażeń.

Google do VR
Imprezy promocyjne z Oculus Rift / HTC VIVE

Teambuilding – atrakcje VR

Atrakcje VR na imprezy dla firm to nie tylko wspaniała zabaw, która dostarcza wielu emocji. To przede wszystkim doskonały sposób na integrację, która często stanowi nadrzędny cel tego typu eventów. Wynajem atrakcji, jaką jest wirtualna rzeczywistość to zatem doskonały pomysł na imprezę integracyjną. Nowe wspólne doświadczenia w połączeniu ze zdrową rywalizacją i dobrą zabawą pozwolą zbudować relacje… nie tylko na poziomie biznesowym.

Imprezy promocyjne z Oculus Rift / HTC VIVE

Sprzęt na imprezy firmowe

Doświadczanie wirtualnej rzeczywistości jest możliwe dzięki specjalnym goglom połączonym z komputerem. Aby wrażenie było jeszcze bardziej realne oferujemy również dodatkowe akcesoria, które sprawiają, że zaciera się granica pomiędzy światem rzeczywistym a wirtualnym.

Imprezy promocyjne z Oculus Rift / HTC VIVE

Imprezy tematyczne dla firm

Nasza oferta jest na tyle elastyczna, że jesteśmy w stanie dopasować się do absolutnie każdej tematyki wydarzenia. Staramy się, aby pokazy wirtualnego świata angażowały każdego uczestnika i wpisywały się nie tylko w tematykę wydarzenia, ale również branży, w jakiej działa firma. Dzięki nam możesz grać w wirtualny paintball, a także przekonać się, jakie tajemnice kryje w sobie kasyno. Wirtualna rzeczywistość oferuje szeroki zakres możliwości, co sprawia, że Twoja impreza firmowa nabierze nowego wymiaru.

Imprezy promocyjne z Oculus Rift / HTC VIVE

Gry i Aplikacje na imprezy firmowe

Dostarczanie rozrywki najwyższej jakości stało się naszą pasją, z której nie zamierzamy rezygnować.

TEST