Atrakcje VR na konferencje

Konferencje to wydarzenia prestiżowe, które łączą w sobie elementy edukacyjne z elementami rozrywki. Ich celem może być wymiana wiedzy, wprowadzenie na rynek nowego produktu bądź usługi czy integracja uczestników. Wydarzenia tego typu przyciągają wielu odbiorców i cieszą się dużą popularnością w niemal każdej branży. Przed organizatorami stoi nie lada wyzwanie – konferencja musi zostać zaplanowana w każdym calu, by była interesująca dla odbiorców i stanowiła najlepszą wizytówkę firmy, która odpowiedzialna jest za jej organizację.

Warto zatem wybrać ciekawe atrakcje na konferencje, które sprawią, że wydarzenie to będzie niezapomniane. Jedną z takich atrakcji może być stanowisko wirtualnej rzeczywistości. Oferujemy wynajem stanowisk VR na konferencje, które z pewnością podniosą rangę wydarzenia i będą cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród uczestników.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Google do VR

Atrakcje na konferencje z VRPoint

Jesteśmy grupą pozytywnie zakręconych na punkcie VR ludzi, którzy zawsze starają się dostarczać rozrywkę na najwyższym poziomie. Pragniemy, aby podróż po alternatywnym świecie dostarczała wielu pozytywnych emocji i była niezapomniana. Zajmujemy się wynajmem stanowisk VR na konferencje wraz z niezbędnym sprzętem, symulatorami VR a także aplikacjami i grami. Rozrywka może być dostosowana do tematyki wydarzenia, a także preferencji użytkowników. Podczas zabawy, cały czas jesteśmy do dyspozycji odbiorców dbając o ich bezpieczeństwo. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i bliższego poznania zalet, jakie posiada VR.

Możliwości wirtualnej rzeczywistości

Wirtualna rzeczywistość to obraz sztucznej rzeczywistości, w którym mieszają się elementy świata realnego z wirtualnymi. Stworzony jest przy zastosowaniu najnowszych komputerowych technologii – 3D i 360°. Dzięki temu masz wrażenie, że realnie uczestniczysz w stworzonym świecie. Doznania potęguje fakt, że poruszanie po nim odbywa się dzięki naturalnym ruchom Twojego ciała. Dzięki wirtualnej rzeczywistości możesz pływać w oceanie, zdobywać szczyty najwyższych gór czy stać się kierowcą rajdowym i wygrać wyścig Formuły 1 w Abu Dhabi. Wszystko to jest możliwe dzięki wirtualnej rzeczywistości i wysokiej jakości urządzeniom.

Google do VR

Edukacja i promocja

Atrakcja VR na konferencji to doskonały sposób na to, by w ciekawy i innowacyjny sposób przedstawić daną usługę czy produkt. Zabieg tego typu pozwoli odbiorcy na lepsze poznanie tego, co masz mu do zaoferowania. Według badań ludzie przebywający w alternatywnym świecie przyswajają i zapamiętują informacje zdecydowanie lepiej niż poprzez tradycyjne formy przekazu.

Innowacja

Decydując się na wynajem atrakcji VR na konferencje możesz mieć pewność, że przed stanowiskiem będą ustawiały się kolejki chętnych do zanurzenia się w niecodziennej rzeczywistości. Nowe technologie i innowacyjne rozwiązania to coś, co wzbudza prawdziwe zainteresowanie i długo pozostaje w pamięci użytkowników. Stanowiska VR jako atrakcja na konferencje sprawdza się w praktycznie każdej branży.

Integracja

Virtual reality pozwoli nie tylko zbliżyć do siebie uczestników konferencji, ale pozwoli także na wytworzenie więzi pomiędzy Twoją marką a odbiorcami. Ludzie zapamiętają Cię jako osobę, która dostarczyła im niesamowitych wrażeń i pozwoliła wirtualnie spełnić marzenia. Oferujemy wynajem nawet 250 gogli VR, dzięki czemu wszyscy użytkownicy konferencji mogą przenieść się do magicznego świata jednocześnie.