Atrakcje VR na konferencje

Konferencje to wydarzenia prestiżowe, które łączą w sobie elementy edukacyjne z elementami rozrywki. Ich celem może być wymiana wiedzy, wprowadzenie na rynek nowego produktu bądź usługi czy integracja uczestników. Wydarzenia tego typu przyciągają wielu odbiorców i cieszą się dużą popularnością w niemal każdej branży. Przed organizatorami stoi nie lada wyzwanie – konferencja musi zostać zaplanowana w każdym calu, by była interesująca dla odbiorców i stanowiła najlepszą wizytówkę firmy, która odpowiedzialna jest za jej organizację. Warto zatem wybrać ciekawe atrakcje na konferencje, które sprawią, że wydarzenie to będzie niezapomniane. Jedną z takich atrakcji może być stanowisko wirtualnej rzeczywistości. Oferujemy wynajem stanowisk VR na konferencje, które z pewnością podniosą rangę wydarzenia i będą cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród uczestników.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Google do VR

Konferencja z VRPoint

Jesteśmy grupą pozytywnie zakręconych na punkcie VR ludzi, którzy zawsze starają się dostarczać rozrywkę na najwyższym poziomie. Pragniemy, aby podróż po alternatywnym świecie dostarczała wielu pozytywnych emocji i była niezapomniana. Zajmujemy się wynajmem stanowisk VR na konferencje wraz z niezbędnym sprzętem, a także aplikacjami i grami. Rozrywka może być dostosowana do tematyki wydarzenia, a także preferencji użytkowników. Podczas zabawy, cały czas jesteśmy do dyspozycji odbiorców dbając o ich bezpieczeństwo. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i bliższego poznania zalet, jakie posiada VR.

Możliwości wirtualnej rzeczywistości

Wirtualna rzeczywistość to obraz sztucznej rzeczywistości, w którym mieszają się elementy świata realnego z wirtualnymi. Stworzony jest przy zastosowaniu najnowszych komputerowych technologii – 3D i 360°. Dzięki temu masz wrażenie, że realnie uczestniczysz w stworzonym świecie. Doznania potęguje fakt, że poruszanie po nim odbywa się dzięki naturalnym ruchom Twojego ciała. Dzięki wirtualnej rzeczywistości możesz pływać w oceanie, zdobywać szczyty najwyższych gór czy stać się kierowcą rajdowym i wygrać wyścig Formuły 1 w Abu Dhabi. Wszystko to jest możliwe dzięki wirtualnej rzeczywistości i wysokiej jakości urządzeniom.

Google do VR

Edukacja i promocja

Atrakcja VR na konferencji to doskonały sposób na to, by w ciekawy i innowacyjny sposób przedstawić daną usługę czy produkt. Zabieg tego typu pozwoli odbiorcy na lepsze poznanie tego, co masz mu do zaoferowania. Według badań ludzie przebywający w alternatywnym świecie przyswajają i zapamiętują informacje zdecydowanie lepiej niż poprzez tradycyjne formy przekazu.

Innowacja

Decydując się na wynajem VR możesz mieć pewność, że przed stanowiskiem będą ustawiały się kolejki chętnych do zanurzenia się w niecodziennej rzeczywistości. Nowe technologie i innowacyjne rozwiązania to coś, co wzbudza prawdziwe zainteresowanie i długo pozostaje w pamięci użytkowników. Stanowiska VR jako atrakcja na konferencje sprawdza się w praktycznie każdej branży.

Integracja

Virtual reality pozwoli nie tylko zbliżyć do siebie uczestników konferencji, ale pozwoli także na wytworzenie więzi pomiędzy Twoją marką a odbiorcami. Ludzie zapamiętają Cię jako osobę, która dostarczyła im niesamowitych wrażeń i pozwoliła wirtualnie spełnić marzenia. Oferujemy wynajem nawet 250 gogli VR, dzięki czemu wszyscy użytkownicy konferencji mogą przenieść się do magicznego świata jednocześnie.