Atrakcje VR na pikniki

Piknik to bardzo popularna forma wypoczynku, pierwotnie polegająca na spożywaniu wspólnego posiłku na świeżym powietrzu. Obecnie pikniki to również zdecydowanie większe imprezy plenerowe, na których można znaleźć wiele atrakcji. Pikniki organizowane są z różnych okazji – pikniki firmowe, pikniki rodzinne, pikniki dla dzieci, pikniki szkolne i naukowe. Niezależnie od tego, zawsze należy zadbać o ich właściwą organizację. Jeżeli zależy Ci, aby na Twojej imprezie pojawiły się atrakcje na piknik, które zagwarantują uczestnikom niezapomniane wspomnienia, skorzystaj z naszych usług. VR jako atrakcja na piknik może okazać się strzałem w dziesiątkę. Wirtualna rzeczywistość pozwoli stworzyć prawdziwie magiczną przestrzeń, w której jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Google do VR

Wynajem atrakcji VR na piknik

Jesteśmy grupą pasjonatów, którym zależy na dostarczaniu rozrywki na najwyższym poziomie. Na rynku jesteśmy obecni od wielu lat. Zebrane dotąd doświadczenie pozwala nam na jeszcze lepsze dopasowanie atrakcji na piknik do indywidualnych potrzeb uczestników. Oferujemy wynajem stanowisk VR na pikniki i gwarantujemy wszechstronną rozrywkę, która zachwyci każdego, bez względu na wiek.

Wirtualna rzeczywistość na piknik - atrakcje

Atrakcja na piknik, jaką jest wirtualna rzeczywistość sprawdzi się na wszelkiego rodzaju imprezach plenerowych. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt wraz z niezbędnymi grami i aplikacjami VR, które pozwalają na podróż po alternatywnej rzeczywistości. Aby doświadczenie niemożliwego było jeszcze bardziej realne, dysponujemy specjalnym namiotem. Jest on rozkładany na terenie pikniku, co pozwala na zupełne zanurzenie się w wirtualnym świecie.

Google do VR

Atrakcje na Pikniki szkolne i naukowe

Wirtualna rzeczywistość to doskonały pomysł na atrakcje na pikniki szkolne i naukowe. Na tego rodzaju imprezach sprawdzą się wszelkiego rodzaju symulatory, które pozwolą uczestnikom zrozumieć zasady fizyki. Właściwie dopasowane aplikacje i gry oprócz wymiaru rozrywkowego będą miały również wymiary edukacyjny.

Atrakcje na Pikniki rodzinne

VR sprawdzi się również jako świetna atrakcja na piknikach rodzinnych. Oferujemy wynajem kilku stanowisk, dzięki którym można całą rodziną wybrać się w podróż po wirtualnym świecie. Do wyboru mamy gry zespołowe, a także aplikacje kreatywne pozwalające na pobudzanie dziecięcej wyobraźni.

Atrakcje na Pikniki firmowe

Virtual reality może stanowić również uzupełnienie pikniku firmowego. Atrakcje dostarczają niesamowitych doświadczeń, które niewątpliwie pozytywnie wpłynie na relacje między współpracownikami, a odpowiednie dobranie aplikacji może przełożyć się również na późniejszą wydajność i kreatywność w codziennych zawodowych obowiązkach.

Atrakcje na Pikniki dla dzieci

W naszej ofercie znajduje się duży wybór aplikacji i gier VR również na pikniki dla dzieci. Zdajemy sobie sprawę, że najmłodsi to specyficzna grupa odbiorców, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby rozrywka jaką jest VR była dla nich niezapomnianą przygodą. Podróż po alternatywnym świecie jest bezpieczna pod warunkiem, że atrakcje VR na piknik dla dzieci są dostosowane do wieku odbiorców.