Atrakcje VR na targi branżowe

Targi branżowe to doskonała okazja do promocji własnej firmy i zaprezentowania swoich produktów. Wydarzenia tego typu przyciągają wiele osób, którym zależy na zawarciu nowych zawodowych relacji, a także poznaniu nowych produktów. Targi branżowe to doskonała okazja do skorzystania z promocji oferowanych przez poszczególne firmy, a co za tym idzie możliwość zaprezentowania się i przyciągnięcia potencjalnych klientów. Warto zatem, aby Twoje stanowisko było wyjątkowe i wyróżniało się pośród innych. Konieczne jest znalezienie sposobu, który pozwoli zainteresować i zatrzymać uczestników targów przy swoim stanowisku na dłużej. Jedną z atrakcji na targi, która pozwoli Ci stworzyć prawdziwie oryginalną i innowacyjną przestrzeń jest wirtualna rzeczywistość. Dzięki naszemu stanowisku przed Twoim stoiskiem targowym będą ustawiały się kolejki, a zainteresowani na długo zapamiętają Twoją firmę. Zaistniejesz w ich świadomości jako marka, która dostarczyła niezapomnianych wrażeń.

Google do VR

Atrakcje VR na stoisko targowe

Wirtualna rzeczywistość to doskonała propozycja dla osób, które chcą zapewnić sobie i innym przeżycia, których na próżno szukać w realnym świecie. Bogata oferta gier i aplikacji jest w stanie zapewnić prawdziwy wachlarz emocji. W wirtualnym świecie możesz latać, skakać na bungee, a także wybrać się w ekscytującą podróż w kosmos. Oferta VRpoint obejmuje wynajem stanowiska wirtualnej rzeczywistości, a także kompleksową jej obsługę. Wysoka jakość naszych usług połączona z podróżą do niezwykłego świata to gwarancja zadowolenia.

Wynajem atrakcji na targi branżowe

Nasze doświadczenie i prawdziwa pasja do dostarczania ciekawej rozrywki pozwala nam dopasowywać atrakcję do konkretnej tematyki. Staramy się, aby świadczone przez nas usługi cechowały się profesjonalizmem i wysoką jakością. Oferujemy wynajem stanowiska wirtualnej rzeczywistości wraz z niezbędnymi sprzętem, aplikacjami i akcesoriami, które sprawią, że wirtualna podróż będzie wydawała się być jeszcze bardziej rzeczywistą.

Google do VR
Imprezy promocyjne z Oculus Rift / HTC VIVE

Dlaczego VR?

W wirtualnym świecie jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Zakładając gogle przenosisz się w magiczny świat, który wydaje się być niesamowicie prawdziwy i realny. Stanowisko VR na targach branżowych to wyjątkowe urozmaicenie wydarzenia i możliwość przeżycia wspomnień, do których będzie chciało się wracać. Wirtualna rzeczywistość, dosłownie i w przenośni, pozwoli Ci latać.

Imprezy promocyjne z Oculus Rift / HTC VIVE

Sprzęt do wynajęcia na targi branżowe

Wirtualna rzeczywistość to innowacyjna technologia, dzięki której można eksplorować nowe przestrzenie i doświadczać rzeczy niemożliwych w realnym świecie. Aby w pełni wykorzystać jej potencjał niezbędne są specjalne urządzenia. W wynajętym zestawie VR znajdują się najnowszej generacji gogle, komputer, monitory, akcesoria oraz gry i aplikacje 360° tworzone techniką 3D.

Imprezy promocyjne z Oculus Rift / HTC VIVE

Zaangażowanie i promocja

Obecność stanowiska VR przy Twoim stoisku pozwoli nie tylko skupić uwagę, ale także zaangażować odbiorcę w to, co masz do powiedzenia bądź zaprezentowania. Nowoczesne technologie budzą zainteresowanie osób w absolutnie każdym wieku.

Imprezy promocyjne z Oculus Rift / HTC VIVE

Aplikacje i gry VR na targi branżowe

Dbamy o to, żeby gry, które pojawią się na targach branżowych były możliwie jak najbardziej dostosowane do użytkowników. W naszej ofercie znajdują się aplikacje, których zadaniem jest między innymi dostarczenie adrenaliny i wyzwolenie kreatywności.

TEST