Atrakcje VR na zabawy

Wirtualna rzeczywistość to rozrywka, która potrafi dostarczyć wielu mocnych wrażeń. Jeszcze niedawno była dostępna tylko dla wybranych, obecnie jest na wyciągnięcie ręki dla każdego. Coraz częściej stanowiska VR możemy spotkać w centrach handlowych, na różnego typu eventach czy zabawach dla dzieci. Zaawansowanie technologii pozwala na idealnie dopasowanie rodzaju aplikacji i gier do indywidualnych potrzeb i wieku użytkowników. Jesteśmy firmom, która pragnie dostarczać rozrywkę na najwyższym poziomie. Nasze stanowiska wirtualnej rzeczywistości polecają się szczególnie jako rozrywka na zabawy tematyczne.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Google do VR

VR na zabawy tematyczne

Zabawy tematyczne od lat są jedną z najpopularniejszych form rozrywki nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Wcielenie się w inną postać bądź przeniesienie się w czasie jest przyjemnością samą w sobie. Podobnie, jak sam proces kompletowania kostiumu. Uczucia te mogą zostać jednak spotęgowane poprzez dodatkowe atrakcje, takie jak na przykład stoisko wirtualnej rzeczywistości. Czy impreza Halloween, na której jedną z atrakcji jest ucieczka przed krwiożerczymi zombie nie byłaby bardziej „realna”…?

VRpoint dostarcza rozrywki

VRPoint powstało z myślą o dostarczaniu rozrywki, która pobudzi wszystkie zmysły i sprawi, że będzie chciało się do niej wracać. Staramy się, aby zapewnić każdemu uczestnikowi jak najlepsze warunki do odczuwania tej przyjemności. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło na wypracowanie odpowiedniego modelu pracy z uczestnikami wycieczki po alternatywnym świecie. Dokładamy wszelkich starań, byś czuł się u nas komfortowo, ale przede wszystkim bezpiecznie. Dobieramy akcesoria oraz aplikacje zgodnie z preferencjami. Zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo dzieci – rozrywka jest dostosowana do wieku najmłodszych uczestników. Ponadto zawsze jesteśmy do dyspozycji – obsługujemy strefę przez cały czas, udzielamy rad i oferujemy swoją pomoc. Pragniemy, aby czas spędzony w wirtualnej rzeczywistości był niezapomniany, a całość obsługi jak najbardziej profesjonalna.

Google do VR

VR – czy warto?

Jeżeli zastanawiasz się, czy stoisko wirtualnej rzeczywistości to dobry pomysł na imprezę, zajrzyj do naszej zakładki Realizacje i sprawdź, jak bawili się inni.

Sprzęt VR na zabawy

Oferujemy najwyższej jakości sprzęt, który pozwoli wykorzystać pełen potencjał technologii wirtualnej rzeczywistości – komputer, gogle VR oraz symulatory. W przypadku zabaw na świeżym powietrzu zabieramy ze sobą również specjalny namiot.

Aplikacje i gry VR na zabawy

Oprócz wyposażenia technicznego, w naszym pakiecie znajdują się również gry i aplikacje. Ich wybór jest na tyle duży, że z pewnością każdy uczestnik zabawy znajdzie coś dla siebie. W przypadku imprez tematycznych dobór aplikacji również może być tematyczny.

Przede wszystkim… dobra zabawa!

Wirtualna rzeczywistość ma kojarzyć się przede wszystkim z dobrą zabawą. Jeżeli któryś z zawodników nie będzie miał ochoty jej kontynuować może w każdej chwili przerwać wizytę w alternatywnym świecie.