TOP 5 aplikacji na eventy promocyjne.

Głównym celem na eventach promocyjnych jest wyróżnienie się spośród konkurencji i przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów. Do tego celu doskonale nadają się aplikacje, które wymagają od graczy nietypowych ruchów. Przyznajmy to szczerze – człowiek z goglami na oczach, machający rękami bez ładu i składu wygląda bardzo zabawnie i wzbudza zainteresowanie. Aby osiągnąć taki efekt, możemy skorzystać z różnego rodzaju gier zręcznościowych dostępnych w naszej wypożyczalni VR. Należą do nich na przykład:

  • The Climb – symulator wspinaczki wymuszający wyciąganie rąk wysoko w górę,
  • Audioshield – gra muzyczna, w której zadaniem jest trafienie odpowiednią tarczą w nadciągające kolorowe kule,
  • Space Pirate Trainer – kosmiczny shooter wymagający nie tylko ruchów rękami, ale również kucania celem uniknięcia strzałów przeciwnika,
  • The Lab: Longbow – symulator strzelania z łuku, w którym gracz wykonuje rękami ruchy napinania cięciwy.
Doskonale sprawdzi się także przejażdżka roller coasterem – użytkownicy będą wychylać się na wszystkie strony, odwzorowując działanie siły odśrodkowej. Co więcej, aplikacja ta umożliwia także branding wybranych elementów na trasie przejazdu oraz odtworzenie krótkiego przekazu dźwiękowego na początku. Taka atrakcja bez wątpienia zostanie na długo w pamięci uczestników i będzie budziła pozytywne skojarzenia z firmą.

O nas

Jesteśmy VRpoint, od ponad dwóch lat zapewniamy niesamowite atrakcje na eventy. Organizujemy stanowiska z wirtualną rzeczywistością, czyli nowoczesną technologią, która pozwala na przeniesienie się do zaskakujących światów. Dzięki pełnej pasji i zaangażowania ekipie współpracujemy z największymi firmami w Polsce.

Dowiedz się więcej o naszej ofercie