Atrakcje VR na eventy i imprezy dla dzieci

Pragniesz zorganizować swojemu dziecku urodziny? Chcesz, aby ten dzień był wyjątkowy dla wszystkich jego gości? Wirtualna rzeczywistość sprawi, że każde dziecko zapamięta go na długo. Stanowisko VR doskonale sprawdzi się na wszelkich eventach dla najmłodszych oferując masę atrakcji na imprezy dla dzieci. Jednak ogrom możliwości, które oferuje nam alternatywny świat to gratka, z której skorzystać mogą także dorośli. W wirtualnej rzeczywistości możesz osiągnąć to, co nieosiągalne.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Google do VR

Atrakcje VR na eventy dla dzieci

Stanowisko VR to jedna z najciekawszych atrakcji na imprezy dla dzieci. Doskonale sprawdzi się zarówno jako atrakcja na pikniki rodzinne, jak i urodzinach zapewniając uczestnikom moc wrażeń, których nie są w stanie doświadczyć w realnym życiu. Wirtualna rzeczywistość to wszechstronna rozrywka, która nie zna żadnych granic.

Wynajem atrakcji VR na imprezy dla dzieci

Oferujemy swoje usługi wszystkim tym, którzy chcą zapewnić swojemu dziecku i jego gościom niezapomniane przeżycia. Nasze stanowisko wirtualnej rzeczywistości doskonale sprawdzi się podczas urodzin, imprez tematycznych, wydarzeń organizowanych z okazji Dnia Dziecka. Działamy kompleksowo – jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za wypożyczenie sprzętu, ale także za jego transport, montaż i obsługę. Jesteśmy cały czas na miejscu i na bieżąco dostosowujemy rozrywkę do potrzeb uczestników.

Google do VR

Czy VR dla dzieci jest bezpieczny?

Jako firma z doświadczeniem w zapewnianiu atrakcji VR najwyższej jakości zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest odpowiednie dobranie aplikacji i gier do wieku i wrażliwości odbiorców. Dobro uczestników zabawy zawsze jest dla nas priorytetem. Wirtualna rzeczywistość jest rozrywką bezpieczną dla dzieci, pod warunkiem, że zachowane są wszelkie zasady dotyczące użytkowania sprzętu. Jako profesjonaliści dbamy nie tylko o dobrą zabawę, ale przede wszystkim bezpieczeństwo Twojego dziecka.

Atrakcje na imprezy dla dzieci i nieograniczone możliwości VR

Dzięki aplikacjom VR dla dzieci możesz przenieść się w dowolne miejsce i odbywać podróż po nieznanych dotąd obszarach. VR to technologia, która nie tylko bawi, ale także uczy. Dobór odpowiednich aplikacji pozwala rozwijać w dzieciach ciekawość świata, a także uczy ICH niestandardowych rozwiązań, które można wykorzystać w prawdziwym życiu.

Gry VR dla dzieci

Wśród naszych atrakcji na imprezy dla dzieci znajdują się wirtualne gry zręcznościowe, które angażując całe ciało rozwijają w dzieciach koordynację ruchową, a także wyobraźnię przestrzenną. Podczas eventu VR Twoje dziecko będzie mogło przenieść się także w meandry bajkowego świata i spotkać swoich ulubionych bohaterów.

Aplikacje VR dla dzieci

Mamy również coś dla fanów sportu. Twoje dziecko będzie mogło poczuć sportowe emocje i spełnić marzenie o byciu światowej sławy piłkarzem czy koszykarzem. Aplikacje dostępne w naszej ofercie w niesamowity sposób poruszają dziecięcą wyobraźnię i kreatywność. Dzięki wirtualnej rzeczywistości Twoje dziecko może komponować nową rzeczywistość według własnych upodobań.