Google do VR

JAK DZIAŁA VR?

Żeby wejść w wirtualną rzeczywistość VR i odbyć podróż do zupełnie nowego świata, wystarczy zamówić nasze usługi na event. Niezależnie od rodzaju wydarzenia, miejsca i liczby gości, zapewniamy niezbędny sprzęt wraz z grami i ekipą naszych pracowników do obsługi. Tworzymy kompleksowe stanowiska, w których skład wchodzą gogle VR, komputery i telewizory a także pozostałe akcesoria niezbędne do zabawy. Zapraszamy!

JAK ZANURZYĆ SIĘ W WIRTUALNYM ŚWIECIE?

Zastanawiasz się, co to jest wirtualna rzeczywistość (VR)? To trójwymiarowy, otaczający Cię z każdej strony obraz, który możesz zobaczyć po założeniu specjalnego urządzenia, przypominającego gogle narciarskie. Mając na sobie takie okulary VR, widzisz wyłącznie wirtualnie wygenerowane otoczenie. Dzięki dołączonym do zestawu słuchawkom osiągniesz efekt pełnego „zanurzenia”. Wśród naszych akcesoriów znajdują się także specjalnie czujniki, które odwzorowują w grze wszystkie ruchy wykonywane przez użytkownika w świecie realnym. Dostępne w naszej kolekcji gry pozwolą Ci przenieść się w kosmos, w podwodny świat i w wiele innych, atrakcyjnych miejsc, o których nawet Ci się nie śniło.

Sprzęt zapasoway

JESTEŚMY PRZYGOTOWANI NA WSZYSTKO

Jesteśmy zawsze przygotowani na jakiekolwiek awarie techniczne, dlatego w zanadrzu mamy zapasowy sprzęt. Dzięki temu nic nie zakłóci dobrej zabawy na Twojej imprezie. Dbając o higienę wszystkich graczy, wyposażyliśmy nasze gogle w higieniczne nakładki. Mamy na uwadze również bezpieczeństwo uczestników zabawy, z tego względu posiadamy ubezpieczenie na wszystkie wydarzenia, w których bierzemy udziałWięcej informacji znaleźć można w bazie wiedzy.