WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ VRPOINT

ZAREZERWUJ KUP NA PREZENT
7+ urządzeń
do 20 osób
Plac Orląt Lwowskich 2, Wrocław
Dowiedz się więcej

WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ - JAK TO DZIAŁA?

wirtualna rzeczywistość Wrocław

Przede wszystkim to nie gra komputerowa ani symulator, a wygenerowany w 3D i 360˚ obraz, który sprawia wrażenie wyjątkowo realnego. Dodając do tego praktycznie nieograniczone możliwości kreowania oraz urządzenia umożliwiające przeniesienie naszych ruchów jesteśmy w stanie zapewnić prawdziwą magię. Zakładacie gogle oraz słuchawki i odcięci od zewnętrznych bodźców, możecie poczuć pełne „zanurzenie” w najstraszniejszych, najpiękniejszych i najbardziej nieprawdopodobnych krajobrazach i przygodach. Przestrzeń kosmiczna, dno oceanu, Mt Everest, post apokaliptyczna ziemia wszystko to i jeszcze więcej w jednym miejscu Brzmi niewiarygodnie? Zachęcamy do spróbowania i gwarantujemy efekt WOW!

Zabawa dla każdego

Dla rodziny z dziećmi

Integracja firmowa

Wyjścia ze znajomymi

Wieczór kawalerski / panieński

Loft pełen wirtualnej rzeczywistości

7+ urządzeń
do 20 osób
Plac Orląt Lwowskich 2, Wrocław

Cennik

2h
350 zł / 6 os.
+50 zł za każdą kolejną osobę
3h
500 zł / 6 os.
+70 zł za każdą kolejną osobę
4h
650 zł / 6 os.
+90 zł za każdą kolejną osobę
ZNAJDŹ WOLNY TERMIN
Na życzenie wystawiamy faktury VAT +23%. Prosimy o kontakt.

FAQ - NAJCZĘSCIEJ ZADAWANE PYTANIA

O co w tym chodzi?
O dobrą zabawę! Wirtualna rzeczywistość polega na wyświetlaniu obrazu w 360 stopniach w 3D. Dzięki temu czujemy się tak jakbyśmy byli uczestnikami danej aplikacji/sceny. Dodatkowo technologia ta, dzięki licznym czujnikom, pozwala nam na oddziaływanie na wirtualny świat. To wszystko sprawia, że po założeniu gogli czujemy się tak jakby ktoś nas zabrał do zupełnie innego świata.
Ile to kosztuje?
Minimalny czas rezerwacji to 2 godziny. Dla grupy maksymalnie 6 osób jest to koszt 350 zł + 50 zł za każdą kolejną osobę. Przy 3 godzinach koszt wyjściowy to 500 zł, oraz 70 zł za każdą kolejną osobę.
Czy ja i moi znajomi będziemy w tym samym wirtualnym świecie?
Istnieje kilka gier, w których możemy połączyć dwie osoby w jednej rozrywce. Są to przykładowo: shooter, gry sportowe, ping-pong czy bilard.
Czy mogę gdzieś zobaczyć terminy zajętości?
Tak, po kliknięciu w przycisk “zarezerwuj teraz” lub "sprawdź wolne terminy" przychodzisz do widoku z kalendarzem, na którym naniesione są wszystkie wolne i zajęte terminy. Wystarczy wypełnić krótki formularz i zarezerwować.

Sprzęty do wirtualnej rzeczywistości

Oculus Rift CV1 - eventy z VR

Oculus Rift CV1 + touch

Kompleksowe stanowisko składa się z gogli VR, stacji bazowej oraz telewizora. Zapewnia graczowi obszar do gry o powierzchni około 1,5 na 2 metry. W połączeniu z fotelem obrotowym sprawdza się doskonale przy różnego rodzaju filmach, a bez niego jako kompaktowe stanowisko do średnio dynamicznych gier.

HTC Vive - wirtualna rzeczywistość

HTC VIVE

Pełnię zabawy gwarantują gogle VR, stacja bazowa, telewizor oraz aż 3 na 4 metry przestrzeni. Pozwala ona na swobodne poruszanie się w wyznaczonym w realnym świecie obszarze, który jest przeniesiony do świata wirtualnego. Idealne rozwiązanie dla aplikacji, które wymagają chodzenia czy podskoków, czyli po prostu całkowitego zanurzenia się w akcji.

Playstation VR - wirtualna rzeczywistość na eventy

PLAYSTATION VR

Stanowisko składa się z gogli VR, konsolioraz telewizora. Aplikacje są przystosowane do tego, aby grać w nie na siedząco lub stojąco. Mimo wciągającej fabuły nie wymagają gwałtownych ruchów, dzięki czemu całe stanowisko zajmuje około 1,5 na 2 metry.

Samusng GEar VR - mobilne rozwiązanie VR

SAMSUNG GEAR VR

Przenośny zestaw złożony z telefonu firmy Samsung oraz specjalnego headsetu. Nie potrzebuje żadnych dodatkowych urządzeń oraz nie ma specjalnych wymagań dotyczących przestrzeni. W zależności od aplikacji, sprawdza się i na siedząco, i na stojąco.

Komputery do obsługi wirtualnej rzeczywistości

KOMPUTERY GAMINGOWE

Aby w pełni obsłużyć sprzęty do wirtualnej rzeczywistości, używamy bardzo silnych komputerów gamingowych. Dzięki zastosowaniu najnowszych procesorów i kart graficznych jesteśmy pewni, że gra będzie płynna a przyjemnosć gry pełna.

PS AIM - kontroler do PS VR

PS AIM

Dzięki temu akcesorium dodatkowemu, możemy jeszcze bardziej urealiznić naszą zabawę. Dużo gier w wirtualnej rzeczywistości to shootery, dlatego taki dodatek znacząca wpływa na realność gier.

VOUCHER PREZENTOWY

Szukasz pomysłu na prezent?

Pozwól rodzinie lub znajomym przenieść się do wirtualnej rzeczywistości. Udostępniamy vouchery prezentowe z dodatkowym czasem zabawy! Niech twoi najbliżsi znajdą pod choinką wymarzoną przygodę.

Vouchery wystawiane są na wybrany czas i maksymalną liczbę osób, zgodnie z cennikiem.

Każdy voucher ważny jest 6 miesięcy od zakupu.

Voucher wysyłany jest w formacie PDF

Zamów teraz:
tel. 603 441 558
kontakt@vrpoint.pl

Eventy wyjazdowe z wirtualną rzeczywistością

Zajmujemy się również organizacją wyjazdowych eventów z VR w całej Polsce. Obsługujemy różnego typy imprezy i wydarzenia, przykładowo:

  • imprezy integracyjne
  • pokazy VR w siedzibie klienta
  • eventy promocyjne
Dowiedz się więcej

KONTAKT I DOJAZD

  • kontakt@vrpoint.pl
  • Plac Orląt Lwowskich 2, Wrocław
  • Autobusy: 106, 122, 127, 144, 148, 149, 406, 409
  • Tramwaje: 0L, 0P, 14, 24