Wynajem automatów retro na eventy i imprezy

Organizujesz imprezę w stylu lat 80. lub 90. i chcesz przenieść swoich gości w czasie? Wynajmij automaty retro – urządzenia do gier sprzed epoki nowoczesnego IT. Wypożyczamy kultowe automaty Arcade z grami zręcznościowymi różnego typu. Automat retro będzie obleganą atrakcją na każdej imprezie, niezależnie od jej charakteru – trudno przejść obojętnie obok takiego klasyka.

Historia automatów Arcade sięga lat 70. XX wieku, kiedy to szturmem opanowały cały świat. Były kultową, popularną atrakcją przez późniejsze dwie dekady, z czasem zastąpiły je nowocześniejsze technologie. Obecnie jednak przeżywają swoją drugą młodość – są gwarancją udanego eventu dla niemal wszystkich widzów, niezależnie od ich wieku i upodobań. W tych starszych dodatkowo mogą uruchomić najlepsze wspomnienia z dzieciństwa.

Wynajmij automat arcade dla siebie

W naszej ofercie znajdują się różne automaty do gier retro – z kultowymi grami, takimi jak Mario Bros, Contra, Pacman, Arkanoid, Bomberman, Street Fighter II, czy Tetris. Chętnie zagrają w nie dorośli, którzy pamiętają je z dawnych lat, ale także dzieci lub po prostu osoby, które chcą poczuć klimat lat 80. i 90.

Automaty retro doskonale sprawdzą się zarówno na nieformalnych imprezach, takich jak integracja firmowa, jak i na konferencjach i eventach o biznesowym charakterze, gdzie będą obleganą atrakcją, skutecznym urozmaiceniem formalnego harmonogramu.

Znajdziesz u nas także inne atrakcje retro, takie jak piłkarzyki czy konsole z dawnych lat. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami!

Automaty arcade na eventy

Dlaczego warto wynająć automat retro na imprezę?

Rozrywka arcade dla każdego

 

Rozrywka na każdą impreze

 

Niski koszt wynajęcia

 

Bogaty wybór automatów i gier

 

Dostępne z krótkim terminem.

Zapewniamy pełną logistykę – dostarczenie na miejsce imprezy, przygotowanie do działania i odbiór po evencie. Wszystkie nasze automaty są w pełni sprawne, z zainstalowanymi grami i gotowe do użytku od razu po uruchomieniu. Na życzenie możemy dodać do nich elementy brandingowe – logo Twojej firmy, dodatkową grafikę lub inne elementy personalizujące.

Możesz na nas liczyć w kwestii organizacji innych atrakcji na imprezę firmową. Przygotujemy dla Ciebie zestaw najlepszych rozrywek. Nie boimy się też zleceń nietypowych i tych z krótkim terminem realizacji.

Chcesz wynająć automat retro do gier od ręki? Napisz do nas lub zadzwoń

Zapytaj o bezpłatną wycenę!

Automaty Arcade – szeroki wybór

Automaty retro na imprezę są dostępne w kilku wariantach. Na życzenie możemy je również spersonalizować – umieścić na nich Twoje logo lub inne materiały. Automaty oferują zarówno gry dla jednej, jak i dla wielu osób (przez godzinę może pobawić się na nich nawet 25 osób). W naszej ofercie są również inne atrakcje, którym uzupełnisz imprezę – konsole retro, współczesne konsole do gier (PlayStation, Xbox), zestawy do wirtualnej rzeczywistości (VR), inne atrakcje, takie jak piłkarzyki czy refleksomierze.

Chcesz wynająć automat retro na event?

Skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej lub zadzwoń do nas. Przygotujemy bezpłatną wycenę i doradzimy wybór najlepszych atrakcji na Twoją imprezę.

Automaty Arcade pozwalają prowadzić rozgrywkę solo, jak i w parach. Na urządzeniach są już zainstalowane gry pozwalające prowadzić rozgrywkę w wielu różnych trybach. Zagrasz na nich w takie klasyki jak:

  • Pac-Man,
  • Street Fighter IV,
  • Flipper,
  • Mortal Kombat II,
  • Tetris,
  • Horizon Chase 2 (wyścigówka),
  • i wiele innych.
Automaty retro na event

Napisz do nas!