Wynajem piłkarzyków

Szukasz sposobu, aby dodać swojej imprezie tradycyjnej i nieco oldschoolowej, ale wciąż ekscytującej rozrywki? Piłkarzyki to ponadczasowa gra, która nigdy się nie nudzi. Oferujemy profesjonalny wynajem stołów do piłkarzyków, idealnych na każdą okazję – od imprez firmowych, przez urodziny, po spontaniczne spotkania ze znajomymi.

Piłkarzyki to pewniak – sprawdzony punkt dobrej imprezy. Prawie każdy zna zasady i prawie każdy lubi w nie grać. Stół do piłkarzyków jest mobilny, zajmuje niewiele miejsca, a jego wynajęcie nie kosztuje dużo.

Rozrywka dla każdego

Piłkarzyki to gra, która nie zna granic i barier. Jest symbolem uniwersalnej zabawy, łączącej pokolenia, kultury i różne środowiska. W piłkarzyki chętnie zagrają młodzi, starzy, mężczyźni, kobiety, młodzież i dzieci. Zasady są proste, a możliwość emocjonującej gry zespołowej sprawia, że obok postawionego stołu mało kto przejdzie obojętny. Dzięki swojej prostocie i jednocześnie dynamicznemu charakterowi, piłkarzyki szybko stają się centrum uwagi każdego wydarzenia.

Wynajmij piłkarzyki na imprezę, ponieważ:

 • Stoły do piłkarzyków są łatwe w montażu i nie zajmują dużo miejsca. Można je umieścić niemal w każdym miejscu, co sprawia, że organizacja rozgrywek jest prosta i nie wymaga specjalnych przygotowań.
 • Piłkarzyki to bezpieczna forma rozrywki. Nie ma ryzyka kontuzji, co jest szczególnie ważne, gdy na imprezie są dzieci.
 • Gra w piłkarzyki może trwać nieprzerwanie przez całą imprezę. To świetny sposób na zapewnienie ciągłej rozrywki dla gości, którzy mogą dołączać do gry w dowolnym momencie.

Wspólna gra i zdrowa rywalizacja sprzyjają budowaniu relacji oraz rozwijaniu umiejętności pracy zespołowej.

Wynajem piłkarzyków na eventy

Lubiana, emocjonująca gra zespołowa

Mobilna atrakcja dla każdego

Gra dla 4 osób jednocześnie

Niski koszt wynajęcia

Chcesz szybko wynająć piłkarzyki na swoją imprezę? Napisz do nas lub zadzwoń! Posiadamy sprawne, dobrze utrzymane stoły do piłkarzyków, które łatwo dostarczymy na każdy event. Potrzebujesz spersonalizować stół lub masz nietypowe zlecenie? A może nie wiesz, jakie inne atrakcje wybrać na organizowane wydarzenie? Zgłoś się do nas, pomożemy Ci znaleźć najlepsze w Twojej sytuacji rozwiązania.

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Na jakie imprezy wybrać piłkarzyki?

Piłkarzyki to prosta, ale uwielbiana forma rozrywki, która pasuje do niemal każdego eventu – nawet tego bardziej formalnego. Szczególnie polecana jest na firmowe imprezy integracyjne, konferencje i wydarzenia o tematyce sportowej, pikniki rodzinne, a także imprezy dla młodzieży. 

Wystarczy, że postawisz stół do piłkarzyków w wybranym miejscu, a szybko pojawią się tam goście Twojej imprezy. Niezależnie od tego, czy chcą zrobić sobie przerwę od wykładów na konferencji, czy zintegrować się podczas imprezy firmowej, zawsze znajdą się chętni do rozpoczęcia rozgrywki.

Piłkarzyki na zabawy

W trakcie naszej działalności wynajęliśmy już piłkarzyki na najróżniejsze typy imprez, najczęściej są to:

 • imprezy integracyjne dla firm,
 • eventy tematyczne i sportowe,
 • pikniki rodzinne, festyny i wydarzenia na świeżym powietrzu,
 • festiwale i inne duże imprezy plenerowe,
 • szkolenia, konferencje, przekazywanie wiedzy,
 • imprezy dla dzieci i młodzieży,
 • wydarzenia szkolne i studenckie,
 • jubileusze, bale (także te o eleganckim charakterze),
 • wszystkie inne, w których liczy się dobra zabawa!
Wynajem piłkarzyków na imprezy

Wynajmij stół do piłkarzyków od ręki!