Wynajmij refleksomierz na imprezę

 

Szukasz wyjątkowej atrakcji, która doda energii każdej imprezie i wywoła uśmiech na twarzach gości? Oferujemy profesjonalny wynajem refleksomierzy – interaktywnych urządzeń, które nie tylko bawią, ale także stymulują zmysły i zręczność!

Refleksomierz to atrakcja, która doskonale sprawdzi się na zabawach i imprezach firmowych lub eventach o różnym charakterze, Urządzenie do ćwiczenia refleksu dostarcza dobrej zabawy i integruje, może też powiązać Twoją markę z dobrymi wspomnieniami u uczestników zabawy.

Możliwość personalizacji refleksomierza

Nasze refleksomierze są wyposażone w kilka wariantów gier, a ich wygląd możemy dowolnie dostosować, by atrakcja pasowała do charakteru Twojego eventu. W jaki sposób? Dodamy tablicę tematyczną z logo, przykleimy reklamę lub nakleimy grafiki związane z motywem przewodnim Twojej imprezy. 

Oto, co możemy dla Ciebie zrobić:

 • Możesz wybrać kolory urządzenia zgodnie z motywem przewodnim Twojego wydarzenia, firmowymi barwami lub po prostu Twoimi ulubionymi kolorami.
 • Urządzenie może zostać ozdobione elementami dekoracyjnymi, takimi jak światła LED, naklejki czy inne akcesoria, które podkreślają tematykę imprezy.
 • Refleksomierz może wyświetlać spersonalizowane wiadomości powitalne, gratulacje lub instrukcje gry, które idealnie wpisują się w charakter wydarzenia.
 • Umieścimy logo Twojej firmy lub wydarzenia na widocznych częściach refleksomierza, aby wzmocnić identyfikację marki i zapewnić spójny wygląd.

Dla dostępnych w naszej ofercie typach refleksomierzy:

 • Refleksomierz Mini – Najmniejszy refleksomierz dla najmłodszych uczestników, dzieci oraz osób niskorosłych
 • Refleksomierz interaktywny z TV – Refleksomierz z ogromną powierzchnią reklamową i możliwością brandingu i rankingiem uczestników wyświetlanym na dużym monitorze
  (to ten z reklamą Viruzine Forte)
 • Refleksomierz wieloosobowy (poziomy) – Możliwość starcia graczy 1 na 1 lub 2 na 2
 • Refleksomierz PRO – profesjonalny refleksomierz z wyświetlaczem na stalowej konstrukcji

I wiele innych – jeśli masz pomysł na nietypową oprawę dla swojej atrakcji – koniecznie daj nam znać.

refleksomierz dwuosobowy na wynajem z personalizacją

Refleksomierz na event – dlaczego to dobry pomysł?

 

Kilka możliwości rozrywki

 

Mobilna atrakcja

 

Niski koszt wynajęcia

 

Możliwość personalizacji

Jeśli chcesz wynająć refleksomierz, a także inne ciekawe gry i atrakcje na imprezę dowolnego typu, napisz do nas lub zadzwoń! Nie boimy się też projektów nietypowych, o dużej skali lub z krótkim terminem realizacji. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Pomożemy Ci również, jeśli organizujesz imprezę i zastanawiasz się, jakie atrakcje będą najlepsze.

Zainteresowany, zainteresowana? Sprawdź, co możemy dla Ciebie przygotować!

Zapytaj o bezpłatną wycenę!

Refleksomierz – jak to działa?

Refleksomierz to specjalna tablica, na której rozmieszczone zostały przyciski. Zadaniem użytkownika jest reagowanie na sygnały wizualne i dźwiękowe pojawiające się na tablicy – naciskanie przycisków w określonej kolejności. Wygrywa ten, kto wykaże się najszybszą reakcją, a dobrą zabawą może cieszyć się zarówno grający jak i osoby obserwujące rozgrywkę.

Chcesz zamówić refleksomierz na zabawę lub event? Napisz do nas, korzystając z poniższego formularza lub zadzwoń. Gwarantujemy dużą dostępność i konkurencyjne ceny.

Ćwiczenie refleksu dla każdego

Nasze refleksomierze to nowoczesne urządzenia do mierzenia i poprawy szybkości reakcji. Są idealne dla osób w każdym wieku i sprawdzą się na różnorodnych wydarzeniach: od firmowych imprez integracyjnych, przez urodziny, po eventy sportowe i festiwale.

Dlaczego warto wybrać refleksomierz na imprezę? 

 • Nasze refleksomierze są proste w obsłudze, a nasz personel zapewni wsparcie techniczne i instruktaż, aby wszystko przebiegło gładko.
 • Refleksomierze pobudzają ducha zdrowej rywalizacji, zachęcając uczestników do bicia rekordów i wspólnej zabawy.
 • Urządzenia te nie tylko bawią, ale także wspierają rozwój motoryczny, poprawiają koordynację i szybkość reakcji.
 • Idealnie pasują do każdego rodzaju wydarzenia – zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.
refleksomierz pro wynajem na event-impreze

Napisz do nas!