WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ VRPOINT

ZAREZERWUJ KUP NA PREZENT
7+ urządzeń
do 20 osób
Plac Orląt Lwowskich 2, Wrocław
Dowiedz się więcej

WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ - ROZRYWKA W NOWYM WYMIARZE

wirtualna rzeczywistość Wrocław

Zastanawiasz się, co to właściwie jest wirtualna rzeczywistość (VR)? To trójwymiarowy obraz widoczny w 360 stopniach po założeniu specjalnych okularów przypominających gogle narciarskie. Mając na sobie okulary VR widzisz wyłącznie obraz wirtualny, a efekt kompletnego odrealnienia osiągniesz ubierając specjalne słuchawki, które nie tylko izolują dźwięki z otoczenia, ale również są dopełnieniem obrazu.

Wśród dostępnych akcesoriów posiadamy również czujniki ruchu, które odwzorowują w grze wszystkie wykonywane przez użytkownika czynności. Dostępne w naszej kolekcji gry pozwolą Ci przenieść się w kosmos, w podwodny świat i w wiele innych, atrakcyjnych miejsc, o których nawet Ci się nie śniło.

Nowe, lepsze miejsce z myślą o Was

Zmieniamy się! Po ponad półtorarocznym funkcjonowaniu w lokalu przy ulicy Bocznej, przenieśliśmy się do centrum. Do Waszej dyspozycji oddajemy wysoki, klimatyczny lokal w budynku z czerwonej cegły. Dzięki większej powierzchnii dysponujemy min. 7 stanowiskami do wirtualnej rzeczywistości.

Nowy VRpoint jest w stanie pomieścić nawet 20 osobowe grupy. Oprócz stanowisk z VR oddajemy do dyspozycji również strefę relaxu i kuchnię.

7+ urządzeń
do 20 osób
Plac Orląt Lwowskich 2, Wrocław

Dobra zabawa naszych gości jest dla nas najważniejsza! Wiemy, że wirtualne zabawy potrafią wzbudzić pragnienie, dlatego do dyspozycji naszych gości oddajemy nielimitowaną wodę. Istnieje również możliwość przyniesienia własnych napojów (również tych procentowych - w granicy rozsądku) oraz np. przyniesienia przekąsek, czy zamówienia pizzy.

Zabawa dla każdego

Dla rodziny z dziećmi

Integracja firmowa

Wyjścia ze znajomymi

Wieczór kawalerski / panieński

Cennik

2h
350 zł / 6 os.
+50 zł za każdą kolejną osobę
3h
500 zł / 6 os.
+70 zł za każdą kolejną osobę
4h
650 zł / 6 os.
+90 zł za każdą kolejną osobę
ZNAJDŹ WOLNY TERMIN
Na życzenie wystawiamy faktury VAT +23%. Prosimy o kontakt.

FAQ - NAJCZĘSCIEJ ZADAWANE PYTANIA

O co w tym chodzi?
O dobrą zabawę! Wirtualna rzeczywistość polega na wyświetlaniu obrazu w 360 stopniach w 3D. Dzięki temu czujemy się tak jakbyśmy byli uczestnikami danej aplikacji/sceny. Dodatkowo technologia ta, dzięki licznym czujnikom, pozwala nam na oddziaływanie na wirtualny świat. To wszystko sprawia, że po założeniu gogli czujemy się tak jakby ktoś nas zabrał do zupełnie innego świata.
Ile to kosztuje?
Minimalny czas rezerwacji to 2 godziny. Dla grupy maksymalnie 6 osób jest to koszt 350 zł + 50 zł za każdą kolejną osobę. Przy 3 godzinach koszt wyjściowy to 500 zł, oraz 70 zł za każdą kolejną osobę.
Czy ja i moi znajomi będziemy w tym samym wirtualnym świecie?
Istnieje kilka gier, w których możemy połączyć dwie osoby w jednej rozrywce. Są to przykładowo: shooter, gry sportowe, ping-pong czy bilard.
Czy mogę gdzieś zobaczyć terminy zajętości?
Tak, po kliknięciu w przycisk “zarezerwuj teraz” lub "sprawdź wolne terminy" przychodzisz do widoku z kalendarzem, na którym naniesione są wszystkie wolne i zajęte terminy. Wystarczy wypełnić krótki formularz i zarezerwować.

Sprzęty do wirtualnej rzeczywistości

Oculus Rift CV1 - eventy z VR

Oculus Rift CV1 + touch

Kompleksowe stanowisko składa się z gogli VR, stacji bazowej oraz telewizora. Zapewnia graczowi obszar do gry o powierzchni około 1,5 na 2 metry. W połączeniu z fotelem obrotowym sprawdza się doskonale przy różnego rodzaju filmach, a bez niego jako kompaktowe stanowisko do średnio dynamicznych gier.

HTC Vive - wirtualna rzeczywistość

HTC VIVE

Pełnię zabawy gwarantują gogle VR, stacja bazowa, telewizor oraz aż 3 na 4 metry przestrzeni. Pozwala ona na swobodne poruszanie się w wyznaczonym w realnym świecie obszarze, który jest przeniesiony do świata wirtualnego. Idealne rozwiązanie dla aplikacji, które wymagają chodzenia czy podskoków, czyli po prostu całkowitego zanurzenia się w akcji.

Playstation VR - wirtualna rzeczywistość na eventy

PLAYSTATION VR

Stanowisko składa się z gogli VR, konsolioraz telewizora. Aplikacje są przystosowane do tego, aby grać w nie na siedząco lub stojąco. Mimo wciągającej fabuły nie wymagają gwałtownych ruchów, dzięki czemu całe stanowisko zajmuje około 1,5 na 2 metry.

Samusng GEar VR - mobilne rozwiązanie VR

SAMSUNG GEAR VR

Przenośny zestaw złożony z telefonu firmy Samsung oraz specjalnego headsetu. Nie potrzebuje żadnych dodatkowych urządzeń oraz nie ma specjalnych wymagań dotyczących przestrzeni. W zależności od aplikacji, sprawdza się i na siedząco, i na stojąco.

Komputery do obsługi wirtualnej rzeczywistości

KOMPUTERY GAMINGOWE

Aby w pełni obsłużyć sprzęty do wirtualnej rzeczywistości, używamy bardzo silnych komputerów gamingowych. Dzięki zastosowaniu najnowszych procesorów i kart graficznych jesteśmy pewni, że gra będzie płynna a przyjemnosć gry pełna.

PS AIM - kontroler do PS VR

PS AIM

Dzięki temu akcesorium dodatkowemu, możemy jeszcze bardziej urealiznić naszą zabawę. Dużo gier w wirtualnej rzeczywistości to shootery, dlatego taki dodatek znacząca wpływa na realność gier.

VOUCHER PREZENTOWY

Szukasz pomysłu na prezent?

Pozwól rodzinie lub znajomym przenieść się do wirtualnej rzeczywistości. Udostępniamy vouchery prezentowe z dodatkowym czasem zabawy! Niech twoi najbliżsi znajdą pod choinką wymarzoną przygodę.

Vouchery wystawiane są na wybrany czas i maksymalną liczbę osób, zgodnie z cennikiem.

Każdy voucher ważny jest 6 miesięcy od zakupu.

Voucher wysyłany jest w formacie PDF

Zamów teraz:
tel. 603 441 558
kontakt@vrpoint.pl

Eventy wyjazdowe z wirtualną rzeczywistością

Zajmujemy się również organizacją wyjazdowych eventów z VR w całej Polsce. Obsługujemy różnego typy imprezy i wydarzenia, przykładowo:

  • imprezy integracyjne
  • pokazy VR w siedzibie klienta
  • eventy promocyjne
Dowiedz się więcej

KONTAKT I DOJAZD