Przekrocz próg wirtualnej rzeczywistości we Wrocławiu

Rozrywka w nowym wymiarze

Marzyliście kiedyś o spojrzeniu na naszą planetę z innej perspektywy, tak jak widzą ją astronauci? Podróże w czasie też brzmią dobrze, prawda? VRpoint pozwala na wszystkie te rzeczy, a to tylko namiastka możliwości. Zabierzemy Was w podróż po świecie wirtualnej rzeczywistości, która odsłoni przed Wami swoje tajemnice.

Tylko od Was zależy jak długa będzie to podróż i jak głęboko dacie się pochłonąć najnowszej technologi. Jesteśmy ciekawi czy zdecydujesz się na spokojne przygody czy może zmierzysz się z własnymi lękami... Do zobaczenia po drugiej stronie!

Zabawa dla każdego

Dla rodziny z dziećmi

Integracja firmowa

Wyjścia ze znajomymi

Wieczór kawalerski / panieński

Galeria zdjęć

Znajdź optymalny czas dla swojej grupy:
1-4 Mała impreza
5 Mała impreza
6 Mała impreza
7 Mała impreza
8 Mała impreza

Sugerowany czas: 2 godziny
Sześć osób to według nas idealna grupa na dwie godziny zabawy. Będziecie mieli czas, aby poznać sprzęt i najlepsze aplikacje, dowiedzieć się kilku ciekawostek ze świata VR, a na sam koniec znajdzie się kilka chwil na zabawę w to, co Was najbardziej zachwyciło. Zapraszamy!

ZNAJDŹ WOLNY TERMIN
Cena za całą grupę: 200 zł / godzinę + 150 zł każda następna

FAQ - najczęsciej zadawane pytania

O co w tym chodzi?
O dobrą zabawę! Wirtualna rzeczywistość polega na wyświetlaniu obrazu w 360 stopniach w 3D. Dzięki temu czujemy się tak jakbyśmy byli uczestnikami danej aplikacji/sceny. Dodatkowo technologia ta, dzięki licznym czujnikom, pozwala nam na oddziaływanie na wirtualny świat. To wszystko sprawia, że po założeniu gogli czujemy się tak jakby ktoś nas zabrał do zupełnie innego świata.
Czego dotyczy cena 200 zł?
To cena do podziału na całą grupę Waszych znajomych. Mamy 5 urządzeń więc przychodząc w 5 osób, każdy z Was płaci tylko 40zł za pierwsza godiznę i 30zł za kolejne. Cena ta dotyczy możliwości zabawy na wszystkich urządzeniach. Im więcej osób tym taniej.
Czy ja i moi znajomi będziemy w tym samym wirtualnym świecie?
Istnieje kilka gier, w których możemy połączyć dwie osoby w jednej rozrywce. Są to przykładowo: shooter, gry sportowe, ping-pong czy bilard.
Czy mogę gdzieś zobaczyć terminy zajętości?
Tak, po kliknięciu w przycisk “zarezerwuj teraz” lub "sprawdź wolne terminy" przychodzisz do widoku z kalendarzem, na którym naniesione są wszystkie wolne i zajęte terminy. Wystarczy wypełnić krótki formularz i zarezerwować.

SPRZĘT W VRPOINT

Oculus Rift CV1 - najbardziej wyczekiwane urządzenie
OCULUS RIFT CV1
HTC Vive - wirtualna rzeczywistość
HTC VIVE
Samsung Gear VR - urządzenie do odbioru wirtualnej rzeczywistości
SAMSUNG GEAR VR
Oculus Rift CV1 - najbardziej wyczekiwane urządzenie
PLAYSTATION VR
HTC Vive - wirtualna rzeczywistość
OCULUS TOUCH
Samsung Gear VR - urządzenie do odbioru wirtualnej rzeczywistości
SAMSUNG GEAR 360
Kontakt
ul. Boczna 15/11
50-502 Wrocław
Zobacz na mapie
533 717 022
kontakt@vrpoint.pl
www.vrpoint.pl