Jak uatrakcyjnić eventy integracyjne? 5 najczęstszych zastosowań VR na eventach. Rywalizacja i konkursy na eventach z użyciem VR

Głównym zadaniem eventów integracyjnych jest zapewnienie pracownikom doskonałej rozrywki, która pozwoli zespołowi lepiej się poznać. Dlaczego wynajem wirtualnej rzeczywistości jest dobrym wyborem na tego typu event? Po pierwsze, gwarantuje niesamowite wrażenia, którymi można się od razu podzielić się z kolegami. Po drugie, daje nam możliwość sprawdzenia się w sytuacjach ekstremalnych. Dzięki temu wszyscy z zaciekawieniem obserwują nawzajem swoje poczynania i chcą wspólnie przedyskutować, to co właśnie przeżyli – robi to właściwie każdy użytkownik po zdjęciu gogli. Dodatkowym atutem jest możliwość zorganizowania konkursów – indywidualnych lub drużynowych, te z kolei mogą być nastawione na rywalizację lub kooperację. Szczególnie polecamy też aplikacje, które podnoszą poziom adrenaliny, należą do nich na przykład wyścigi samochodowe, shootery czy gry muzyczne. Ciekawą propozycją jest także aplikacja, w której zadaniem cztero-, pięcioosobowego zespołu jest rozbrojenie wirtualnej bomby. Znajdzie się także coś dla artystycznych dusz – np. konkurs malowania w 3D.

O nas

Jesteśmy VRpoint, od ponad dwóch lat zapewniamy niesamowite atrakcje na eventy. Organizujemy stanowiska z wirtualną rzeczywistością, czyli nowoczesną technologią, która pozwala na przeniesienie się do zaskakujących światów. Dzięki pełnej pasji i zaangażowania ekipie współpracujemy z największymi firmami w Polsce.

Dowiedz się więcej o naszej ofercie