Wynajem gogli VR - sprzęt

VRpoint zapewni Ci najnowocześniejsze urządzenia, dzięki którym Ty i Twoi goście doświadczycie wirtualnej rzeczywistości na własnej skórze. W naszej ofercie posiadamy wszystkie najpopularniejsze gogle VR na wynajem umożliwiające uczestnikom zapoznanie się z różnymi rozwiązaniami i ogromem odmiennych aplikacji, np. VR od PlayStation, okulary Oculus od Google czy gogle marki HTC i Samsung. Wszystkie gry uatrakcyjniamy dodatkowymi akcesoriami, np. kontrolerami ruchu, słuchawkami, kierownicami i wieloma innymi gadżetami.

Wirtualna rzeczywistość Aplikacje kreatywne

Aplikacje kreatywne

Wirtualna rzeczywistość to nie tylko zabawa. Dzięki praktycznie nieograniczonym możliwościom pozwala w niesowity sposób pobudzać i rozwijać kreatywność u każdego dziecka. Malowanie, rzeźbienie, komponowanie to wszystko zapewni niesamowity uśmiech na twarzy każdej pociechy.

Wirtualna rzeczywistość Gry zręcznościowe

Gry zręcznościowe

Strzelanie z łuku, sterowanie dronem, omijanie przeszkód i inne przygody. Ćwiczenie zręczności w wirtualnej zabawy to wspaniała rozrywka nie tylko dla dzieci!

Wirtualna rzeczywistość EROTYKA

EROTYKA

Filmy VR dla dorosłych to atrakcja, której na wieczorze kawalerskim nie może zabraknąć 🙂

Wirtualna rzeczywistość Shootery

Shootery

Lubisz strzelać? To świetnie! Posiadamy bardzo dużo aplikacji w których głównym zadaniem jest celowanie do wrogów. Dużo zabawy i szybkich zwrotów akcji gwarantowane! W wybranych grach istnieje również możliwość gry w trybie multiplayer!

Wirtualna rzeczywistość PS AIM

PS AIM

Dzięki temu akcesorium dodatkowemu możemy jeszcze bardziej urealnić naszą zabawę. Dużo gier w wirtualnej rzeczywistości to shootery, dlatego taki dodatek znacząco wpływa na prawdziwość doznań.

Wirtualna rzeczywistość SAMSUNG GEAR VR – GOGLE VR WYNAJEM

SAMSUNG GEAR VR – GOGLE VR WYNAJEM

Przenośny zestaw GEAR VR na wynajem złożony jest z telefonu firmy Samsung oraz specjalnego headsetu. Nie potrzebuje żadnych dodatkowych urządzeń oraz nie ma specjalnych wymagań dotyczących przestrzeni. W zależności od aplikacji, sprawdza się i na siedząco, i na stojąco.

Wirtualna rzeczywistość PLAYSTATION VR

PLAYSTATION VR

Stanowisko składa się z konsoli, telewizora oraz gogli VR do wynajęcia. Aplikacje są przystosowane do tego, aby grać w nie na siedząco lub stojąco. Mimo wciągającej fabuły nie wymagają gwałtownych ruchów, dzięki czemu całe stanowisko zajmuje około 1,5 na 2 metry.

Wirtualna rzeczywistość HTC VIVE WYNAJEM

HTC VIVE WYNAJEM

Pełnię zabawy gwarantuje HTC VIVE do wynajęcia ze stacją bazową, telewizorem oraz aż 3 na 4 metrami przestrzeni. Pozwala ona na swobodne poruszanie się w wyznaczonym w realnym świecie obszarze, który jest przeniesiony do świata wirtualnego. Idealne rozwiązanie dla aplikacji, które wymagają chodzenia czy podskoków, czyli po prostu całkowitego zanurzenia się w akcji.

DBAMY O KAŻDY SZCZEGÓŁ

Nie martwcie się o higienę – każdy gadżet dezynfekujemy przed użyciem. Co więcej, nasze gogle VR na wynajem posiadają wymienne nakładki, które zapewniają większy komfort użytkowania i bezpieczeństwo. Nie zwlekaj dłużej. Sprawdź naszą ofertę i zacznij przygodę z wirtualną rzeczywistością!