Sprzęt VR

VRpoint zapewni Ci najnowocześniejsze urządzenia, dzięki którym Ty i Twoi goście doświadczycie wirtualnej rzeczywistości na własnej skórze. W naszej ofercie posiadamy wszystkie najpopularniejsze gogle umożliwiające uczestnikom zapoznanie się różnymi rozwiązaniami i ogromem odmiennych aplikacji, np. VR od PlayStation, okulary Oculus od Google czy gogle marki HTC i Samsung. Wszystkie gry uatrakcyjniamy dodatkowymi akcesoriami, np. kontrolerami ruchu, słuchawkami, kierownicami i wieloma innymi gadżetami.

Przykładowe stanowiska wirtualnej rzeczywistości

Czego potrzebujemy? Jedynie trochę wolnej przestrzeni oraz dostępu do prądu – 230 V i 1000 W na każde ze stacjonarnych urządzeń. W skład naszego podstawowego stanowiska wchodzą gogle, telewizor i komputer. Dbamy przy tym nie tylko o najwyższej jakości sprzęt, ale również o estetykę naszego stanowiska. Nie musisz obawiać się, że ktoś z uczestników zabawy potknie się o wystający kabel – mamy to pod kontrolą. Nieestetyczne elementy ukrywamy w trybunkach, a to, co warte pokazania eksponujemy na statywach.

Sprzęty do wirtualnej rzeczywistości

Wirtualna rzeczywistość PS AIM

PS AIM

Dzięki temu akcesorium dodatkowemu możemy jeszcze bardziej urealnić naszą zabawę. Dużo gier w wirtualnej rzeczywistości to shootery, dlatego taki dodatek znacząco wpływa na prawdziwość doznań.

Wirtualna rzeczywistość SAMSUNG GEAR VR

SAMSUNG GEAR VR

Przenośny zestaw złożony z telefonu firmy Samsung oraz specjalnego headsetu. Nie potrzebuje żadnych dodatkowych urządzeń oraz nie ma specjalnych wymagań dotyczących przestrzeni. W zależności od aplikacji, sprawdza się i na siedząco, i na stojąco.

Wirtualna rzeczywistość PLAYSTATION VR

PLAYSTATION VR

Stanowisko składa się z gogli VR, konsoli oraz telewizora. Aplikacje są przystosowane do tego, aby grać w nie na siedząco lub stojąco. Mimo wciągającej fabuły nie wymagają gwałtownych ruchów, dzięki czemu całe stanowisko zajmuje około 1,5 na 2 metry.

Wirtualna rzeczywistość HTC VIVE

HTC VIVE

Pełnię zabawy gwarantują gogle VR, stacja bazowa, telewizor oraz aż 3 na 4 metry przestrzeni. Pozwala ona na swobodne poruszanie się w wyznaczonym w realnym świecie obszarze, który jest przeniesiony do świata wirtualnego. Idealne rozwiązanie dla aplikacji, które wymagają chodzenia czy podskoków, czyli po prostu całkowitego zanurzenia się w akcji.

Wirtualna rzeczywistość Oculus Rift CV1 + touch

Oculus Rift CV1 + touch

Kompleksowe stanowisko składa się z gogli VR, stacji bazowej oraz telewizora. Zapewnia graczowi obszar do gry o powierzchni około 1,5 na 2 metry. W połączeniu z fotelem obrotowym sprawdza się doskonale przy różnego rodzaju filmach, a bez niego jako kompaktowe stanowisko do średnio dynamicznych gier.

Wirtualna rzeczywistość KOMPUTERY GAMINGOWE

KOMPUTERY GAMINGOWE

Aby w pełni obsłużyć sprzęty do wirtualnej rzeczywistości, używamy bardzo silnych komputerów gamingowych. Dzięki zastosowaniu najnowszych procesorów i kart graficznych jesteśmy pewni, że gra będzie płynna a przyjemność maksymalna.

Dbamy o każdy szczegół

Nie martwcie się o higienę – każdy gadżet dezynfekujemy przed użyciem. Co więcej, nasze gogle posiadają wymienne nakładki, które zapewniają większy komfort użytkowania i bezpieczeństwo. Nie zwlekaj dłużej. Sprawdź naszą ofertę i zacznij przygodę z wirtualną rzeczywistością!