WYNAJEM GOGLI VR - SPRZĘT

VRpoint zapewni Ci najnowocześniejsze urządzenia, dzięki którym Ty i Twoi goście doświadczycie wirtualnej rzeczywistości na własnej skórze. W naszej ofercie posiadamy wszystkie najpopularniejsze gogle VR umożliwiające uczestnikom zapoznanie się różnymi rozwiązaniami i ogromem odmiennych aplikacji, np. VR od PlayStation, okulary Oculus od Google czy gogle marki HTC i Samsung. Wszystkie gry uatrakcyjniamy dodatkowymi akcesoriami, np. kontrolerami ruchu, słuchawkami, kierownicami i wieloma innymi gadżetami. Pragniemy tworzyć niezapomniane wspomnienia i sprawić, że podróż po wirtualnej rzeczywistości będzie niezapomniana. Jeżeli chcesz przekonać się, jak wygląd nasze stanowisko – sprawdź nasze realizacje.

Wirtualna rzeczywistość PS AIM

PS AIM

Nasza oferta obejmuje również wynajem wysokiej jakości kontrolera PS AIM. Dzięki temu akcesorium możesz jeszcze bardziej urealnić zabawę. Dużo gier w wirtualnej rzeczywistości to shootery VR, dlatego taki dodatek znacząco wpływa na prawdziwość doznań i sprawia, że wirtualny świat jest nadzwyczaj realny. Symulator PS AIM i gogle VR to gwarancja niezapomnianych wrażeń.

Wirtualna rzeczywistość Samsung Gear VR – gogle VR wynajem

Samsung Gear VR – gogle VR wynajem

Nasza oferta obejmuje również wynajem Gear VR, czyli przenośnego zestawu złożonego z telefonu firmy Samsung oraz specjalnego headsetu. Samsung Gear VR nie potrzebuje żadnych dodatkowych urządzeń oraz nie ma specjalnych wymagań dotyczących przestrzeni. W zależności od aplikacji, sprawdza się i na siedząco, i na stojąco. Samsung Gear VR jest kompatybilny z smartfonami Galaxy S7 edge, S7, S6 edge+ i S6.

Wirtualna rzeczywistość Playstation VR

Playstation VR

Wynajem stanowiska VR obejmuje: gogle VR, konsolę i telewizor. Aplikacje są przystosowane do tego, aby grać w nie na siedząco lub stojąco. Mimo wciągającej fabuły nie wymagają gwałtownych ruchów, dzięki czemu całe stanowisko zajmuje około 1,5 na 2 metry. Jest to opcja idealna do małych przestrzeni. Wynajem stanowiska tego typu sprawdzi się na firmowych imprezach organizowanych w biurach. Wystarczy włączyć symulator i nie zapomnieć założyć gogli – teraz wirtualny świat należy do Ciebie!

Wirtualna rzeczywistość HTC VIVE wynajem

HTC VIVE wynajem

Nasza oferta obejmuje również wynajem HTC VIVE wraz ze stacją bazową, telewizorem oraz aż 3 na 4 metrami przestrzeni. Pozwala ona na swobodne poruszanie się w wyznaczonym w realnym świecie obszarze, który jest przeniesiony do świata wirtualnego. Idealne rozwiązanie dla aplikacji, które wymagają chodzenia czy podskoków, czyli po prostu całkowitego zanurzenia się w akcji.

Wirtualna rzeczywistość Oculus Rift CV1 + touch

Oculus Rift CV1 + touch

Kompleksowe stanowisko składa się z gogli VR, stacji bazowej oraz telewizora. Zapewnia graczowi obszar do gry o powierzchni około 1,5 na 2 metry. W połączeniu z fotelem obrotowym sprawdza się doskonale przy różnego rodzaju filmach, a bez niego jako kompaktowe stanowisko do średnio dynamicznych gier.

Wirtualna rzeczywistość KOMPUTERY GAMINGOWE

KOMPUTERY GAMINGOWE

Aby w pełni obsłużyć sprzęty do wirtualnej rzeczywistości, używamy bardzo silnych komputerów gamingowych. Dzięki zastosowaniu najnowszych procesorów i kart graficznych jesteśmy pewni, że gra będzie płynna a przyjemność maksymalna.

DBAMY O KAŻDY SZCZEGÓŁ

Jesteśmy profesjonalistami i dbamy, aby czas spędzony w alternatywnym świecie był doskonały. Nie martwcie się o higienę w VR – każdy gadżet dezynfekujemy przed użyciem. Co więcej, nasze gogle posiadają wymienne nakładki, które zapewniają większy komfort użytkowania i bezpieczeństwo. Przez cały czas jesteśmy również do dyspozycji uczestników pomagając im odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Zwracamy szczególną uwagę na dzieci. Wirtualna rzeczywistość to rozrywka dla wszystkich pod warunkiem, że aplikacje dostosowane są do wieku odbiorcy.

Nie zwlekaj dłużej. Sprawdź naszą ofertę i zacznij przygodę z wirtualną rzeczywistością!